Lotina Haziri godet sërish, ekspozon asetet e bollshme në këtë veshje provokuese

Lotina është vajza e politikanit të njohur kosovar, Lutfi Hazirit.

Ajo është një femër shumë e bukur dhe atraktive, shkruan Telalli.info.

 

Tashmë Lotina është e njohur për publikun dhe ka një numër të konsiderueshëm të ndjekësve në rrjetet sociale.

Sot ajo ka publikuar një foto  ku po duket tejet e bukur dhe paksa provokative, gjoksi i saj e merr të gjithë vëmendjen. /Telalli.info/