Lirimi më në fund zbulon arsyen e ndarjes me gruan që ka dy vajza, nuk qenka aspak faji i Lules siç thuhej

Lirimi dhe Lulja janë çifti që janë përfolur shumë ditëve të fundit.

Në rrjetet sociale u përfol se ishte lulja ajo që kishte kërkuar ndarjen, përcjell Telalli.info.

Por, qenka krejt e kundërta dhe këtë e ka treguar vet Lirimi.

Ai në një paraqitje në TikTok deklaroi se kishte kërkuar vet që të kenë pak pauzë./Telalli.info/