Leonora Jakupi i ‘zhdukë’ rrudhat, e ka bërë veten të duket si 15-vjeçare

Këngëtarja e njohur kosovare, Leonora Jakupi është shumë e dashur për publikun.

Ajo u bë pjesë e skenës në moshë shumë të re dhe gjithmonë ka qenë një ndër të preferuarat e publikut.

Leonora vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale duke treguar për jetën e saj.

Ajo se fundmi ka publikuar një fotografi ku shfaqet e veshur me fustan të gjatë dhe me shumë stil.

Në këtë veshje ajo po shkëlqen në pamje. Edhe pse ka kaluar të 40-tat, Leonora po i sfidon vajzat e reja me pamje.

leo