Leonora është rregulluar bukur e është mbushur me qafore, i dashuri i saj do të çmendet nga kjo pamje

Këngëtarja e njohur kosovare, Leonora Jakupi është shumë e dashur për publikun.

Ajo u bë pjesë e skenës në moshë shumë të re dhe gjithmonë ka qenë një ndër të preferuarat e publikut.

Leonora vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale duke treguar për jetën e saj.

Në fotografinë e fundit ajo është shfaqur e veshur dhe e rregulluar tejet bukur, duke marrë vëmendjen qaforet e saj.