Learta ndryshon ngjyrën e flokëve, po duket krejt ndryshe me pamjen e re, s’do ta njoh as Kushtrimi

Learta Jakupi është nusja më famshme në vendin tonë.

Ajo është reja e këngëtares së njohur, Shyhrete Behlulit.

Learta ka biznesin e saj ku është shumë e suksesshme, por edhe si nënë është shumë e kujdesshme.

Përmes fotografisë së fundit ajo shihet se ka ndryshuar flokët dhe po duket tejet bukur.