Kejvina i ngrit temperaturat në 100 gradë, aq e bukur dhe seksi duket ajo

Modelja e njohur shqiptare, Kejvina Kthella është rikthyer në qendër të vëmendjes përmes fotosesioneve të ndryshme në rrjetet sociale.

Bukuroshja bionde është mjaft e ndjekur në media sociale ku vetëm në llogarinë e saj në Instagram numëron gati 800 mijë ndjekës, shkruan Telalli.info.

Aty modelja sjell për admiruesit e saj imazhe të ndryshme provokuese që në fokus kanë linjat e saj joshëse.

Edhe së fundmi, Kejvina ka publikuar pamje, në të cilat duke në super formë dhe tejet tërheqëse. /Telalli.info/