Kejsi i Stresit ia qet flakën rrjetit, provokon rëndë me poza të zjarrta nga shtrati

Kejsi është ish e dashura e reperit të njohur shqiptar, Stresit.

Historia e tyre u bë shumë më njohur nga hyrja e reperit në Big Brother VIP Kosova.

Por, duket se tashmë gjithçka mes Kejsit dhe Stresit ka përfunduar.

Në fotografinë e fundit ajo duket se ka provokuar rëndë me poza nga shtrati.