“Ke dështuar në estradë, do dështosh edhe këtu”, i tha Buci, Bleros

Ylli i ka treguar Santianës bisedën e tij me Ganinë dhe Bleron.

Për këtë të fundit, Buci i tregoi Santianës se ia ka lëshu “katër llafe” dhe kaq. Santiana kureshtare të dijë për më shumë e pyet Bucin se çfarë i ka thënë Bleros, njofton Klankosova.tv.

“I thash ti ke dështu në estradë, dhe qysh ke dështu aty ki me dështu edhe këtu”, tha Buci