Kaq kohë pasi u bë nënë për herë të parë, Aida Doçi jep lajmin e madh

Këngëtarja e njohur, Aida Doçi, pak kohë më parë është bërë nënë për herë të parë.

Pavarësisht kësaj, ajo është shumë aktive si me projekte, ashtu edhe në rrjetet sociale.

Madje tashmë i ka filluar edhe mbrëmjet muzikore dhe duhet se nuk e ka ndërmend të ndalet.

Përmes postimit të fundit ajo ka treguar se motra e saj e ka publikuar projektin e saj më të ri muzikor.