Kaq kohë pas ‘heshtjes’ së madhe që pati, Edona Llalloshi ka marrë një vendin shumë të rëndësishëm

Edona Llalloshi është një ndër këngëtaret më të njohura të estradës shqiptare.

Ajo nisi karrierën shumë vite më parë dhe për një kohë të gjatë ka qenë pjesë shumë aktive e skenës muzikore shqiptare.

Edona tani është më pak e pranishme në skenë, mirëpo është shumë aktive në rrjete sociale.

Ka një kohë të gjatë që ajo nuk ka sjell ndonjë hit, por duket se kësaj i ka ardhur fundi, sepse ajo do të lansoi së shpejti një këngë me Yll Limanin, e cila padyshim se do të jetë hit.