Kaltrina shfaqet në vendlindje me veshje ngjyrë vjollcë, po duket më bukur se asnjëherë më parë

Moderatorja Kaltrina Mikushnica është një ndër më të njohura dhe më të dashura për publikun tonë.

Me paraqitjen e saj plot stil dhe shumë elegante, Kaltrina u bë tejet e pëlqyer për një kohë të shkurtër.

Kaltrina po vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga me të ndryshimet nga përditshmëria e saj.

Në fotografinë e fundit ajo është shfaqur në vendlindjen e saj në Vushtrri, e veshur me vjollcë dhe po duket tejet bukur.