Jonida e BBVK po dika edhe te provokoje, ekspozon gjoksin e saj seksi

Jonida Vokshi është një ndër aktoret dhe prezantueset më të dashura për publikun.

Ajo u bë shumë e njohur me rolin e saj si vajza e drejtorit në serialin vendor “O sa mirë”, shkruan Telalli.info.

Tashmë ajo është shumë e njohur edhe si prezantuese e Big Brother VIP Kosova.

Përmes fotografisë së fundit, bukuroshja paska provokuar rëndë ku vë në pah trupin e saj në top formë.  /Telalli.info/