Gresa zbulon me këtë foto pse është femra me e bukur shqiptare!

Gresa Hoti është modelja e cila u bë akoma më e njohur pas pjesëmarrjes në Big Brother.

Ajo brenda shtëpisë krijoi një lidhje dashurie me Andin.

Mirëpo kjo lidhje nuk zgjati edhe shumë dhe tani të dy po e vazhdojnë jetën e tyre të ndarë.

Kurse tani Gresa po e vazhdon jetën, duke udhëtuar në vende të ndryshme të botës.

Ajo se fundmi ka publikuar një fotografi ku shfaqet nga salloni i ondulimit.

E grimosur bukur dhe e rregulluar me stil, Gresa do ta ‘çmend’ çdo mashkull kur ta takon.