Gresa vjen në Kosovë, kështu e provokon Andin me këtë veprim rrugëve të Prishtinës

Gresa Hoti është modelja e cila u bë akoma më e njohur pas pjesëmarrjes në Big Brother.

Ajo brenda shtëpisë krijoi një lidhje dashurie me Andin.

Mirëpo kjo lidhje nuk zgjati edhe shumë.

Kjo pasi Andi thuhet se u bë xheloz nga pushimet e Gresës qe kishte filluar me shoqërinë në një villë private në Ibiza.

Edhe tani Gresa po vazhdon të shijojë jetën nëpër vend të ndryshme të botës.

Ajo këto ditë është rikthyer në Prishtinë. Nga kryeqyteti i Kosovës, Gresa ka sjell disa fotografi ku shfaqet super joshëse.

E veshur bukur dhe e rregulluar me stil, Gresa po shkëlqen në pamje.

Andi do t’i bie pishman kur ta sheh sa bukur po duket rrugëve të Prishtinës bukuroshja nga Malisheva.