Gresa e Shyhretes shfaqet e veshur me shumë stil, ka zbuluar këtë pjesë të trupit

Gresa Salihu është vajza e këngëtares së mirënjohur, Shyhrete Behlulit.

Ajo është shumë e përfolur në publik sidomos për paraqitjet e saj plot stil.

Gresa nuk mungon me postime të ndryshme në rrjete sociale.

Në fotografinë e fundit ajo është shfaqur e veshur me shumë stil dhe ka ekspozuar paksa barkun.