Genta Ismajli befason të gjithë me këtë krahasim që i bëri vetes

Genta Ismajli e krahason vetën me këtë kafshë.

Genta Ismajli është bërë nënë dhe preokupimi i saj kryesor gjatë kësaj periudhe janë binjakët.

Këngëtarja, po jeton mes Kosovës, Turqisë dhe Zvicres bashkë me të shoqin dhe fëmijët.

Këngëtarja e ka lënë pas dore muzikën, por jo edhe pozimin, pasi imazhin po e mbanë aktual pikërisht përmes postimit të fotografive në rrjete sociale.

Në një postim të fundit, ajo i vë në pahë flokët e gjata si bisht kali.

Kështu thotë edhe vetë në përshkrimin e vetës.