Flet për herë të parë ish “beba” e Bleros, do ta bëjë këtë gjë për inati të këngëtarit

Ana Sylejmani, e njohur më tepër si ish e dashura e Bleros apo “beba” siç e quante ai, për të cilën këngëtari ka folur shumë përgjatë eksperiencës së tij në edicionin e dytë të Big Brother VIP Kosova, ka qenë protagoniste në rubrikën ikonë të Prive – “60 sekonda”.

Ana është përgjigjur në një sërë pyetjesh interesante, përfshirë atë se – “a do të merrte pjesë në një reality show si Big Brother?” si dhe “cili ishte personazhi i saj i preferuar nga kasti i edicionit të dytë të BBVK?”.

E për ta kuptuar një përgjigje befasuese nga Ana, ndiqeni videon e mëpsohtme: