Është koha të njiheni me djalin e Dulin, ai qenka një bukurosh i vërtetë, i paska ngjarë nënës

Këngëtari me vite i pëlqyer nga publiku Duli i cili ka arritur të sjell këngë vite me parë dhe dëgjohen ende sot.

Djali i tij në rrjetin social ‘Tik-tok’ ka publikuar disa foto me mbishkrimin “Babi im te kam si vlla, si shok, si djali yt, të dua”.

Duke ndarë disa çaste të rëndësishëm me babin, ai ka postuar foto qe nga fëmijëria e deri me tani.

Andaj kjo ka marrë vëmendjen e ndjekësve duke komentuar se paska ngjashmëri me Dulin.