Enca lajmërohet nga pushimet, ekspozon komplet të pasmet dhe gjoksin gjigant

Këngëtarja e njohur, Enca po shijon disa ditë pushimi në jug të Shqipërisë.

Në imazhet e fundit Enca ka ekspozuar format e saj joshëse e veshur me bikini ngjyrë ari.

“Jugu 2023”, ka shkruar ajo në mbishkrimin e fotove.

Me bikini duke ekspozuar asetet e saj bombastike, Enca shfaqet super joshëse.