Elita Rudi vishet me fustan shumë të hapur, Gjiko do të bëhet xheloz kur ta shoh

Moderatorja e njohur kosovare, Elita Rudi, është e martuar me reperin nga Peja, Gjiko.

Ata kanë një vajzë dhe një djalë, duke formuar kështu një familje shumë të bukur.

Elita është shumë active në rrjetet sociale, ky bën postime nga me të ndryshmet.

Ajo se fundmi ka publikuar disa fotografi ku shfaqet e veshur me fustan të gjatë dhe të hapur.

Në këtë veshje ajo po shkëlqen në pamje.

Ndërsa nuk mungojnë as pozat provokuese nga moderatorja e njohur kosovare.