Edona Llalloshi nuk po u ndahet dasmave, sonte zgjodhi fustanin më të veҫantë

Edona Llalloshi është një ndër këngëtaret më të njohura të estradës shqiptare.

Ajo nisi karrierën shumë vite më parë dhe për një kohë të gjatë ka qenë pjesë shumë aktive e skenës muzikore shqiptare.

Edona është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në fotografinë e fundit ajo shihet se është bërë gati për dasmë dhe po ka zgjedhur një fustan shumë të bukur.