Edona jep lajmin e shumëpritur, tregon se është më e lumtur se asnjëherë më parë

Edona Llalloshi është një ndër këngëtaret më të njohura të estradës shqiptare.

Ajo nisi karrierën shumë vite më parë dhe për një kohë të gjatë ka qenë pjesë shumë aktive e skenës muzikore shqiptare.

Edona tani është më pak e pranishme në skenë, mirëpo është shumë aktive në rrjete sociale.

Përmes fotografisë së fundit, ajo ka treguar se cili është vendi ku ajo do të këndojë për 8 mars dhe duket se është mjaftë e lumtur për këtë gjë.