E feniratur dhe e veshur me fustanin më të bukur, Jonida ka vendosur sonte ta ‘tranoi’ Besnikun

Jonida Vokshi është një ndër aktoret dhe prezantueset më të dashura për publikun.

Ajo u bë shumë e njohur me rolin e saj si vajza e drejtorit në serialin vendor “O sa mirë”.

Ndërkaq, që nga viti i kaluar është bërë e njohur edhe si prezantuese e Big Brother VIP Kosova, gjë të cilën e vazhdoi edhe këtë vit.

E në fotografinë e fundit ajo shihet e feniratur bukur dhe e veshur me një fustan tejet elegant, që po e bën të duket edhe atraktive.