Duda Balje për herë të parë bëhet zeshkane, po i paska shumë hije e po duket edhe më seksi

Deputetja e Kuvendit, Duda Balje është shumë aktive edhe në rrjetet sociale.

Ajo bën postime të ndryshme dhe të shumta në llogaritë e saj.

Duda nuk i zhgënjen asnjëherë ndjekësit e saj në rrjetet sociale.

Sot ajo ka publikuar një foto ku shihet se është bërë zeshkane dhe i paska shumë hije.