Dua Lipa po i kalon pushimet në Shqipëri, e bën pyetjen e famshme: A më mirë këtu, a atje? (FOTO)

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, është duke shijuar pushimet verore në bregdetet e Shqipërisë.

Në llogarinë e saj në Facebook, ajo ka shpërndarë disa fotografi dhe ka bërë pyetjen e zakonshme “A ma mirë këtu a atje?”.

Këtë pyetje zakonisht e bëjnë vendorët kur u vijnë familjarët e tyre nga mërgimi.

 

Dua Lipa / Instagram
Dua Lipa / Instagram