Donaldi i propozoi martesë, por Borës i del problem i madh, ai ia paska ‘huq’ keq me unazën që ia ka blerë

Bora Zemani është njëra ndër moderatoret më të njohura dhe më të dashura për publikun.

Ajo me çdo postim të saj e merr vëmendjen e ndjekësve të saj.

Bora Zemani është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Donaldi i ka propozuar martesë, por duket se unazën me të cilën e propozoi e ka blerë më të madhe se për gishtin e Borës.