Çfarë ndodhi me të? Edona Llalloshi shfaqet në gjendje aspak të mirë

Edona Llalloshi është një ndër këngëtaret më të njohura të estradës shqiptare.

Ajo nisi karrierën shumë vite më parë dhe për një kohë të gjatë ka qenë pjesë shumë aktive e skenës muzikore shqiptare.

Edona tani është më pak e pranishme në skenë, mirëpo është shumë aktive në rrjete sociale si dhe në ahengje familjare.

E në fotografinë e fundit, këngëtarja e njohur është shfaqur paksa e lodhur./Telalli.info/