Burri i saj do të bëhet shumë xheloz, Shkurte Gashi shfaqet në krahët e këngëtarit të njohur bukurosh

Shkurte Gashi është një ndër këngëtaret më të njohura dhe më të dashura për publikun.

Ajo tashmë është e martuar dhe ka dy fëmijë të bukur.

Shkurta është vazhdimisht aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në fotografinë e fundit ajo është shfaqur me Butrint Imerin dhe kjo gjë mund ta bëjë paksa xheloz burrin e saj.