Brikena e RTK-së e ndërron stilin e grimit dhe flokëve, sot po duket krejt ndryshe nga herat e tjera

Brikena Beqiri është një ndër moderatoret më të njohura në ekranet televizive.

Atë e shohim pothuajes çdo ditë në emisionin e mëngjesit në RTK.

Brikena shpesh është temë e mediave rozë për pamjen e saj joshëse dhe për pozat provokuese.

Në fotografinë e fundit ajo është shfaqur me një grim dhe stil të flokëve pak më ndryshe se zakonisht.