Bora do të bëhet shumë xheloze, Donaldi ia bën këtë ‘tradhëti’ pas shpinës së saj

Moderatori i njohur Donald Veshaj është aktiv në mediat sociale duke ndarë pjesë nga sheshi i xhirimeve të filmit.

Ai para disa orësh ka postuar shoqen e tij Semin duke etiketuar me një yll.

Ani pse u aluduan për një shkëputje të miqësisë së tyre, ata prapë janë mirë më njëri tjetrin.

Kujtojmë së në ‘Big Brother Albania’ Donaldi dhe Semi kishin një raport shumë të ngushtë shoqërorë, dhe ishin të pa ndashëm gjatë qëndrimit në shtëpi.