Big Mama mbjellë flokët, nuk do ta njihni se sa paska ndryshuar në pamje

Këngëtarja e njohur shqiptare, Big Mama, është njëra nga artiset më të dashura për publikun.

Ani pse ka kohë që nuk e kemi parë me një ndonjë projekt të ri muzikorë, ajo gjithmonë është në qendër të vëmendjes.

Humba e peshës dhe ndryshimi drastik që ka bërë në fizikun e saj, e ka bërë atë shumë të përfolur, madje ajo ka pranuar se ndihet shumë mirë.

Këngëtarja po vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale ku bën postime nga me të ndryshmet.

Big Mama se fundmi ka ndryshuar lookun e saj.

Ajo ka publikuar një fotografi ku shfaqet nga salloni i ondulimit.

Me flokë te mbjellura, Big Mama ndryshon krejtësisht në pamje.

Për me tepër shikoni fotot dhe vërejeni ndryshimin.