Big Brotheri i Kosovës po merr shumë vëmendje, Kiara bën veprimin që askush nuk e priste

Kiara Tito është një ndër moderatoret më të njohura dhe më të dashura në shqiptari.

Bukuroshja është shumë e përfolur si për jetën e saj profesionale, ashtu edhe për atë private.

E tashmë ka nisur Big Brother VIP Kosova dhe po merr shumë vëmendje.

Duket se kjo e ka bërë Kiarën që të kthejë një moment kur ishte brenda shtëpisë së Big Brotherit.