Banorët këndojnë këngën “Oj Lulije”, Edona kërcen së bashku me Yllin

Banorët e Big Brother VIP Kosova kanë krijuar një atmosferë të bukur brenda shtëpisë.

Ata filluan të këndonin të gjithë së bashku këngën “Oj Lulije”.

Ndërsa Buci dhe Edona i dhanë hijeshi edhe më shumë kësaj atmosfere, teksa u çuan dhe filluan të kërcenin bashkë.