Arbana Osmani ka vendosur të shëndoshet, ka zgjedhur këtë metodë interesante

Arbana Osmani është njëra ndër moderatoret më të njohur në shqiptari.

Ajo është martuar, por nuk ka bërë publike shumë pamje nga dasma.

Arbana është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në fotografinë e fundit shihet se ka ngrënë makarona dhe duket se ka vendosur që në këtë mënyrë të shtojë pak kilogramë.