Arbana Osmani ia huq keq me stilin e veshjes kësaj radhe

Arbana Osmani është njëra ndër moderatoret më të njohur në shqiptari.

Ajo është martuar, por nuk ka bërë publike shumë pamje nga dasma.

Arbana është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në fotografinë e fundit ajo shihet se ka veshur çizme dhe nuk po i shkojnë aspak në këtë kohë.