Arbana duket me e lumtur se kurrë me parë, po i shijon pushimet e saj

Arbana Osmani është njëra ndër moderatoret më të njohur në shqiptari.

Ajo është martuar, por nuk ka bërë publike shumë pamje nga dasma, shkruan Telalli.info.

Arbana është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në fotografinë e fundit ajo shihet duke ngrën akullore dhe po duket se po e shijon pafund. /Telalli.info/