Anita vishet tamam si nuse me fustan të bardhë, do ta ‘çmend’ Ramushin me këtë pamje

Anita Haradinaj është një prezantuese shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo edhe këtë vit do të jetë opinioniste e Big Brother VIP Kosova.

Bukuroshja është shumë aktive edhe në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në fotografinë e fundit ajo shihet e veshur me fustan të bardhë dhe po duket tejet bukur.