Albën e paska munduar shumë Big Brotheri, shikoni sa shumë është shëndoshur në pushime

Alba është ish-banore e shtëpisë së Big Brother VIP Kosova.

Ajo doli nga shtëpia me votat e publikut.

Tashmë bukuroshja është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Ajo tashmë ka filluar pushimet dhe duket sikur gjatë këtyre ditëve ka shkuar paksa peshë.