Afrona i ngrit temperaturat në 100 gradë me foton e fundit

Afrona Dika është një personazh shumë i njohur për publikun tonë.

Ajo u bë e njohur pas martesës me këngëtarin Blero, e pastaj edhe nga ndarja me të.

Afrona është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në fotografinë e fundit ajo shihet nga pushimet dhe po duket më atraktive se asnjëherë më parë.