Adelina Tahiri shfaqet në ‘krahët’ e një mashkulli tjetër, burri 50-vjeҫar do të tranohet nga xhelozia

Adelina Tahiri është një ndër këngëtaret më të njohura dhe më të dashura për publikun tonë.

Ajo kohëve të fundit është përfolur se është ndarë nga bashkëshorti i saj, gjë e cila nuk ishte e vërtetë.

Adelina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në fotografinë e fundit ajo është shfaqur me një shok të saj, por duket se burri i saj do të bëhet paksa xheloz.