Adelina Tahiri bën ndryshimin e papritur në pamje, s’do ta besoni sa bukur po i rri

Këngëtarja e njohur, Adelina Tahiri vazhdon të mbetët shumë e njohur dhe e dashur për publikun tonë.

Ajo është shumë e përfolur edhe për jetën e saj private.

Adelina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Përmes fotografisë së fundit ajo ka treguar se i ka rregulluar thonjë dhe ka zgjedhur një model shumë të bukur.