Adelina do ta çmend burrin 50-vjeçar me këtë pamje, ka ekspozuar gjoksin më shumë se që duhet

Adelina Tahiri është një ndër këngëtaret më të njohura dhe më të dashura për publikun tonë.

Ajo kohëve të fundit është përfolur se është ndarë nga bashkëshorti i saj, gjë e cila nuk ishte e vërtetë.

Adelina është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Në fotografinë e fundit ajo është shfaqur në veturë dhe e veshur firmato e provokative.