Nëna i dërgon letër emocionuese, Gold AG s’mund të mbahet, shpërthen në lot (VIDEO)

Gold Ag ka shpërthyer në lot në emisionin “Sol” në Klan Kosova, pasi nëna e tij i shkroi letër shumë emocionuese, për herë të parë publikisht.

Përmes letrës, nëna e artistit tregoi sa shumë krenare është me të, madje i tregoi edhe disa gjëra të cilat i kujton gjatë fëmijërisë së tij.

Këngëtari u emocionua shumë dhe me lot në sy tha: “Sado që jetoj, unë hakesh nuk mundem me i dalë. Jam shumë i lidhur me të”.