Shyhretja vesh fustanin më të bukur ndonjëherë, i lë nën hije ҫikat dhe rejën e saj

Shyhrete Behluli s’ndalet së sjelluri projekte të reja muzikore, të cilat rezultojnë shumë të pëlqyera nga publiku.

Ajo vazhdon të jetë shumë e dashur për publikun e saj.

Ajo është shumë aktive gjithmonë edhe në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në fotografinë e fundit ajo shihet e veshur me një fustan të bukur dhe po duket shumë më e re në moshë.