Shuhet kureshtja, Shyhrete Behluli zbulon sekretin shumëvjeҫar që i mundonte shqiptarët

Mosha e këngëtares Shyhrete Behluli është përfolur shumë. Së fundi në një intervistë në T7 ajo ka treguar sa vjeçare është.

Gjatë intervistxës ajo gjithashtu ka rrëfyer shumë çka nga jeta e saj private dhe profesionale.

Këngëtarja ka plot 62 vite jetë.

Edhe pse në këtë moshë ajo me linjat e saj trupore i bën konkurrencë vajzave të saj.