Mimoza Mustafa po mundohet t’i fshehë rrudhat me filtera të Instagramit, por a po ia del apo jo?

Ka një kohë të gjatë që nuk është aktive me projekte të reja muzikore.

Bëhet fjalë për këngëtaren e njohur dhe të dashur për publikun, Mimoza Mustafa.

Mirëpo, Mimoza është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

E në fotografinë e fundit, ajo po duket bukur, por vërehet se ka përdorur shumë filtera të Instagramit.