Kiara do të bëhet 100 kilogramë shtatzënë, shikoni se ҫfarë po ha më së shumti tani

Kiara Tito është një ndër moderatoret më të njohura dhe më të dashura në shqiptari.

Bukuroshja është shumë e përfolur si për jetën e saj profesionale, ashtu edhe për atë private.

Ajo tashmë e ka konfirmuar se është duke u bërë nënë për herë të parë.

Kiara përmes postimit të fundit ka treguar se po ka shumë më shumë oreks tani që është shtatzënë.