Gresa e Shkurtës ‘zhvishet’ më shumë se kurrë, ka veshur fustan që ia mbulon veҫ të pasmet

Këngëtarja e njohur kosovare, Gresa Behluli, është njëra nga artistet që është shumë e dashur për publikun.

Ajo është aktive në muzikë, si me projekte, ashtu edhe me ahengje familjare.

Gresa vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në fotografinë e fundit, ajo shihet me një fustan të shkurtër dhe po duket goxha atraktive.