Gjyle Qollaku sapo doli nga frizerka, po duket tejet e bukur, po ja ҫfarë iu ka bërë kaҫurrelave

Gjyle Qollakun publiku e njeh nga emisionet festive ku ajo thuajse gjithmonë është prezente.

Gjylja që rrallë e shohim në media, i ka fansat e saj të cilët me padurim i presin risitë nga këngëtarja.

Ajo është shumë aktive edhe në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Në fotografinë e fundit ajo është shfaqur e rregulluar tejet bukur dhe po shkëlqen me kaҫurrelat e saj.